5 SIMPLE TECHNIQUES FOR کارشناس خودرو

5 Simple Techniques For کارشناس خودرو

5 Simple Techniques For کارشناس خودرو

Blog Article

میزان کارکرد خودروی دست دوم بر قیمت آن تأثیر زیادی دارد. از این رو برخی از افراد کیلومترشمار را دستکاری می‌کنند تا بتوانند خودرو را با قیمت بیشتری بفروشند. کارشناس خودرو با بررسی میزان میزان ساییدگی پدال‌ها، فرمان و دسته دنده، میزان نو و کهنه بودن رادیاتور، بررسی دیسک ترمز، بررسی خودرو با دیاگ، چک کردن سال تولید خودرو، بررسی ویژگی‌های شخصیتی مالک فعلی خودرو و بسیاری از تکنیک‌های دیگر می‌تواند به کارکرد واقعی خودرو پی ببرد.

همراه مکانیک در تمام این سال‌ها، برای محقق کردن شعار خود، تلاش کرده است تا در تمام مراحل خرید و فروش خودرو، ازجمله کارشناسی خودرو و کمک‌ به محاسبه قیمت روز خودرو کارکرده، در کنار شما باشد.

همه‌چیز درباره روش شارژ انواع خودروهای هیبریدی فروردین ۸, ۱۴۰۳ تعمیر و نگهداری خودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بدین ترتیب، زحمت چانه‌زنی روی قیمت از دوش فروشنده و خریدار برداشته می‌شود. پس اگر خریدار خودرو دست دوم هستید، لزوم انجام کارشناسی فنی آن را مدنظر قرار دهید.

در دوره‌های آموزش کارشناسی خودرو تمامی این نکات را یاد می‌گیرید تا بتوانید در طول فرایند خرید و فروش خودرو، در کنار خریدار و فروشنده باشید.

تعیین کارشناس، اطلاع‌رسانی شرایط کارشناسی و تایید نهایی نشانی

برآورد قیمت خودروها را به تفکیک داخلی و خارجی از کجا ببینیم؟

کارشناس باید تمامی حالات گیربگس اعم از اتومات و دستی بودن را مورد بررسی قرار دهد و از سلامت آن‌ها آگاه شود.

بعد از آن پیشنهاد می‌کنیم به مقاله خرید خودرو دست دوم مراجعه کنید.

در حال حاضر سرویس کارشناسی در تمام مناطق شهر کرج فعال است. برای ثبت درخواست می‌توانید از طریق فرم کارشناسی خودرو در کرج اقدام کنید.

در چنین شرایطی می‌توانید پس از تماس تلفنی یا بخش ثبت اطلاعات در وب سایت‌های مربوطه از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید.

حتما درباره کارشناسی خودرو شنیده‌اید و کنجکاوید بدانید که برای موفقیت در این شغل به چه مهارت‌هایی نیاز است. در این مقاله، نکات مهمی درباره کارشناسی خودرو، از مسئولیت‌های شغلی گرفته تا ابزارها و تکنیک‌های مورد استفاده برای عیب‌یابی را بررسی خواهیم کرد.

اما برای خرید بیمه بدنه، باید تمام مراحل آن انجام شود. کارشناس ماشین یکی از این مراحل، بازدید بیمه بدنه است که باید به صورت آنلاین یا حضوری انجام شود.

Report this page